Są już wyniki

Wyniki uczestników piszących konkursu są do pobrania przez szkolnych organizatorów konkursu na kangurowym koncie szkoły.
https://www.kangur-mat.pl/szkola.php

We wszystkich szkołach dolnośląskich konkurs odbył się stacjonarnie. Ze względu RODO nie publikujemy list nagrodzonych, a jedynie statystyki
https://www.kangur-lubin.pl/org/2024-statystyki.php
Tu można znaleźć statystyki ogólnopolskie https://www.kangur-mat.pl/polska.php#statystyki

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie i zmagali się z powodzeniem z wieloma trudnymi matematycznymi problemami. Dla tych, którzy dotarli najdalej przygotowaliśmy dyplomy: wyróżnienia, za wynik bardzo dobry, laureata i stosowne gadżety. Na każdej nagrodzie umieściliśmy imienna naklejkę. Paczkę z nagrodami prześlemy do szkół na początku czerwca

Bardzo prosimy szkolnych organizatorów konkursu o wypisanie dyplomów dla nagrodzonych uczestników — dyplomy, karty prezentowe włożymy do jednej z książek, by nie uległy zniszczeniu w czasie transportu.

Laureaci i uczestnicy z wynikiem bardzo dobrym otrzymają również kartę dostępu do wersji elektronicznej zadań, rozwiązań i odpowiedzi z Konkursu Kangur Matematyczny w odpowiedniej dla siebie przyszłej kategorii konkursowej (wszystkie wcześniejsze edycje). Stosowną instrukcję nakleiliśmy na miniaturze matematycznej.

Szkolnym organizatorom konkursu, o ile mieliśmy adres mailowy, przygotowaliśmy również kartę dostępu do wersji elektronicznej zadań, rozwiązań i odpowiedzi do kategorii związanych z obecną edycją Konkursu Kangur Matematyczny.
https://www.kangurmatematyczny.org/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *